Klimatyzacja – jakie koszty montażu i urządzenia

Nasze wieloletnie doświadczenie, powoduje to, że oferujemy usługi i produkty najwyższej jakości. Firma Klima-Tech działa na rynku klimatyzacji już od 15 lat. Działamy zarówno w Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie, Poznaniu jak i w Warszawie i jej okolicach. Siedzibą firmy jest pod poznańska miejscowość.

Zajmujemy się także automatyką sterowania central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także wszelkich procesów z nimi związanych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i punktem serwisowym klimatyzatorów takich firm jak: Daikin, Samsung, Mitsubishi, Green, Fujitsu i LG. Powiedz czy świat klimatyzacji jest dla Ciebie zbyt skomplikowany? Dlatego to my jesteśmy tutaj po to, by rozwiązać Twoje wątpliwości.

Specjalizujemy się w montażu, konserwacji, oraz serwisie poniższych klimatyzatorów:

  • domowych,
  • komercyjnych
  • oraz urządzeń systemowych VRV.

Ile kosztuje zakup i montaż klimatyzacji?

Koszt montażu zaczyna się od kwoty 1490 zł netto, a ceny urządzeń, w zależności od producenta, modelu i mocy chłodniczej – od 2180 zł netto. Możemy przyjąć, że 3550 zł netto to podstawowy koszt montażu. Zachęcamy do wysłania zapytania w celu wyceny montażu. Jeśli możesz, wyślij nam rzuty lokalu lub zdjęcia, wielkość pomieszczeń, które chcesz schłodzić/ogrzać. Jeśli masz inne potrzeby, napisz o nich, a dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenie i przygotujemy ofertę wstępną. Dokładamy wszelkich starań, aby klient otrzymał dla porównania oferty kliku producentów klimatyzatorów. W naszej ofercie zawsze znajdziesz kartę katalogową urządzenia. Zapraszamy również do naszego biura, gdzie na żywo możesz zobaczyć niektóre modele. Zaproś nas na wizję lokalną Serwis klimatyzacji. Serwis klimatyzacji niezbędny jest z wielu powodów. Najważniejszym z nich jest ZDROWIE. Kolejny to sprawne działanie sprzętu oraz utrzymanie gwarancji. Zdrowie Klimatyzacja wciąga i wydmuchuje powietrze. W trybie chłodzenia, podczas wymiany powietrza, w jednostce wewnętrznej wytwarza się wilgoć, co stwarza dobre warunki do rozwoju grzybów, bakterii czy wirusów. Dlatego w klimatyzacji znajdują się filtry jonowe, plazmowe i wiele innych, w zależności od tego jaki model urządzenia posiadamy. Aby filtracja była efektywna, niezbędne jest regularne wykonywanie przeglądu. Podczas przeglądu używamy specjalnego, bezpiecznego dla ludzi środka grzybo i bakteriobójczego, który pomaga nam rozprawić się z niechcianymi gośćmi w naszej klimatyzacji.

Klimatyzacja – na czym polegają nasze usługi?

Sprawne działanie W czasie serwisu klimatyzacji regularnie sprawdzamy i czyścimy wszystkie części. Dzięki temu klimatyzacja sprawnie działa. Ponadto, podczas przeglądu sprawdzamy, czy w urządzeniu jest odpowiednie ciśnienie czynnika chłodniczego. Sprawdzamy również pobór prądu. Dzięki temu wiemy, czy klimatyzator jest sprawny i czy nie potrzebuje dodatkowych czynności serwisowo-diagnostycznych.

Czy obowiązuje gwarancja?

Gwarancja producenta trwa zwykle od dwóch do pięciu lat. Aby jednak ją utrzymać, przegląd klimatyzacji musi odbywać się minimum jeden-dwa razy do roku. Należy pamiętać, iż tylko przegląd instalacji i urządzenia może być wykonywany przez autoryzowany serwis (AS). To spowoduje, że gwarancja będzie uznawana przez producenta.